Twórz plany na swoim komputerze

Zaprojektuj swój wymarzony dom

Wymyślaj, twórz i poznawaj.

Twórz w łatwy sposób wizualizacje 2D i 3D swojego wymarzonego domu na swoim komputerze lub tablecie! Zamień się w projektanta wnętrz i twórz plany pięter, wybieraj meble i zobacz swój projekt z różnych perspektyw i poziomów. Aranżuj, edytuj i stosuj niestandardowe powierzchnie i materiały. Rozpocznij od jednego pomieszczenia, a potem zaprojektuj cały dom!

Realistyczne zdjęcia HD

Zrealizuj swoje projekty.

Ulepsz swój wirtualny projekt 3D, tworząc jego realistyczne zdjęcia HD. Dzięki aplikacji Planner 5D możesz zmienić swój projekt 3D w kolekcję zdjęć HD. Renderowanie ulepsza pierwotne obrazy 3D, nadając im bogatych kolorów, realistycznych cieni i cech oświetlenia. Stwórz w prosty sposób wyrazisty obraz HD projektu Twojego domu z aplikacją Planner 5D!

Ponad 5000 elementów w cyfrowym katalogu

Stale dodajemy nowe elementy do katalogu, aby nigdy nie kończyły Ci się pomysły na ulepszanie wnętrza Twojego domu.

Twórz na swoim urządzeniu

Pobierz i zaprojektuj.

Planner 5D umożliwia Ci projektowanie i renderowanie na własnym komputerze lub tablecie bez połączenia internetowego. Pobierz program i rozpocznij projektowanie swojego domu. Zapisuj projekty w prosty sposób, rozpoczynaj pracę, tam gdzie ostatnio została przerwana, twórz realistyczne snapshoty HD i eksportuj finalny produkt.

To również może Ci się spodobać

Projektowanie natywne

Łatwość użytkowania w systeme Windows z wszystkimi dostępnymi funkcjami.

Wiele języków

Poznaj nasz program wirtualnego projektowania domów w swoim własnym języku. Lista języków stale się powiększa.

Eksportuj swój projekt

Zapisuj swoje projekty i uzyskuj dostęp do nich w dowolnej chwili w prosty sposób.

Zobacz, co zaprojektowali już inni użytkownicy

Przeglądaj projekty stworzone przez innych użytkowników, aby zobaczyć imponujące domy zaprojektowane przy użyciu aplikacji Planner 5D. Zainspiruj się niepowtarzalnymi projektami i prześlij swoje własne ulubione projekty.