Susipažinkite su „Planner 5D“ dizaino taryba

„Planner 5D“ dirbančių interjero dizainerių bendruomenė

MISIJATarybos misija – paprastai ir intuityviai atnaujinti namus bei kurti intejero dizainą visiems naudotojams.

Dizaineriai dirba su produktų ir plėtros komandomis, siekdami užtikrinti, kad naudotojai galėtų susipažinti su naujausiomis dizaino tendencijomis ir produktais savo svajonių namams kurti. Jie taip pat kuria įtraukų ir šviečiamąjį turinį „Planner 5D“ dizaino mokykloje, tinklaraštyje bei „YouTube“ kanale.

Pagrindinis interjero dizaineris

Evelina Juzėnaitė

Evelina padeda „Planner 5D“ bendruomenei mokytis interjero dizaino bei namų atnaujinimo paslapčių. Ji vadovauja interjero dizainerių komandai bei kuruoja dizaino mokyklą ir savaitinius dizainerių mūšius.

Be to, Evelina glaudžiai bendradarbiauja su produktų komanda, siekdama užtikrinti, kad „Planner 5D“ būtų atnaujintas ir atitiktų naudotojų poreikius.

Pasamdyti Eveliną
Alice Moszczynski
Interjero dizaineris

Alice Moszczynski

Alytė yra interjero dizainerė, dirbanti Rokavėjaus paplūdimyje, Niujorko valstijoje. Jos dėmesys sutelktas į įspūdingų, darnių interjerų kūrimą bendruomeninėms organizacijoms, akcentuojant atsakingą dizainą.

Turėdama įvairiapusišką patirtį, įskaitant bakalauro laipsnį iš Rodailendo Dizaino Mokyklos ir darbą prestižinėse Niujorko įmonėse, ji įneša į savo darbą gausų įkvėpimo šaltinį. Alytė puikiai susidoroja su aukštojo dizaino ir projekto valdymo derinimu, laikydamasi nustatytų terminų ir biudžeto, taip pat valdydama klientų lūkesčius.

Pasamdyti Alisa
Alexandra Cooper
Interjero dizaineris

Alexandra Cooper

Aleksandra pradėjo savo profesinę kelionę kaip architektė baigusi Universidad ORT Urugvajuje, o vėliau studijavo magistrantūrą Universidad Politécnica de Madrid.

Tačiau jos tikra aistra yra interjero dizainas ir ypač E-dizainas, kur ji mėgsta padėti žmonėms iš viso pasaulio įgyvendinti jų svajonių namus.

Planner 5D ji tiesiogiai dirba su klientais, konsultuoja, siūlo jiems naujas idėjas ir padeda įsivaizduoti bei realizuoti jų viziją

Pasamdyti Alexandrą
Interjero dizaineris

Monika Drazdauskaite

Savo profesinę veiklą Monika pradėjo kaip interjero dizainerė, įgijusi verslo ir rinkodaros valdymo bakalauro laipsnį VGTU. Dizainerės karjerą ji tęsė KTMC, derindama savo mokslą su aistra interjero dizainui.

„Planner 5D“ ji padeda turinio komandai generuoti kūrybines interjero dizaino idėjas, rengia vaizdo įrašus naudotojų bendruomenei ir dirba prie savaitinių dizainerių mūšių.

Pasamdyti Moniką
Interjero dizaineris

Natasha Frolova

Nataša glaudžiai bendradarbiauja su mokslinių tyrimų ir plėtros komanda, siekdama užtikrinti, kad platforma suteiks vertės ir naudingų funkcijų naudotojų bendruomenei.

Ji taip pat dalyvauja savaitiniuose dizainerių mūšiuose, kurie padeda lavinti „Planner 5D“ naudotojų dizaino įgūdžius bei erdvinį mąstymą.

Pasamdyti Natashą

Interjero modeliai, kuriuos sukūrė „Planner 5D“ dizaino taryba