Poznaj Radę Projektantów Planner 5D

Społeczność projektantów wnętrz pracujących w Planner 5D

MISJARada dąży do tego, by projektowanie wnętrz i wykańczanie domu było łatwe i intuicyjne dla wszystkich użytkowników.

Projektanci współpracują z zespołami ds. produktu i rozwoju oprogramowania, by umożliwić użytkownikom dostęp do najnowszych trendów designerskich oraz produktów, które pozwolą im opracować swój wymarzony dom. Ponadto przygotowują interesujące i pouczające materiały do Szkoły Projektowania Planner 5D, na blog i na kanał YouTube.

Główny projektant wnętrz

Evelina Juzėnaitė

Evelina pomaga społeczności Planner 5D poznawać tajniki projektowania i wyposażania wnętrz. Kieruje zespołem projektantów wnętrz i odpowiada za Szkołę Projektowania i cotygodniowe Bitwy Projektantów.

Oprócz tego Evelina ściśle współpracuje z zespołem produktowym, by Planner 5D zawsze było aktualne i zaspokajało potrzeby użytkowników.

Wynajmij Evelina
Alice Moszczynski
Projektant wnętrz

Alice Moszczynski

Alicja jest projektantką wnętrz z siedzibą w Rockaway Beach w stanie Nowy Jork. Skupia się na tworzeniu wpływowych i zrównoważonych wnętrz dla organizacji społecznych, kładąc duży nacisk na odpowiedzialny design. Dzięki zróżnicowanemu wykształceniu, w tym licencjatowi zdobytemu na Rhode Island School of Design, oraz doświadczeniu w renomowanych nowojorskich firmach, wnosi do swojej pracy bogactwo inspiracji. Alicja doskonale radzi sobie z równoważeniem doskonałości projektowej z zarządzaniem projektem, zawsze trzymając się ustalonych terminów i budżetu oraz umiejętnie zarządzając oczekiwaniami klientów.

Wynajmij Alice
Alexandra Cooper
Projektant wnętrz

Alexandra Cooper

Aleksandra rozpoczęła swoją profesjonalną karierę jako architekt po ukończeniu Universidad ORT Uruguay, a następnie studiowała MBA na Universidad Politécnica de Madrid.

Jednak jej prawdziwą pasją jest projektowanie wnętrz, a konkretnie e-design, gdzie uwielbia pomagać ludziom z całego świata w realizacji ich wymarzonych domów.

W Planner 5D pracuje bezpośrednio z klientami jako główne odniesienie projektowe, dając im nowe pomysły i pomagając im wizualizować swoją wizję.

Wynajmij Alexandra
Projektant wnętrz

Monika Drazdauskaite

Monika rozpoczęła swoją przygodę z projektowaniem wnętrz po zdobyciu tytułu magistra zarządzania w biznesie i marketingu na VGTU.

Ścieżka kariery poprowadziła ją do KTMC, gdzie połączyła swoje wykształcenie z pasją do projektowania wnętrz. W Planner 5D, pomaga zespołowi ds. treści wprowadzać kreatywne pomysły związane z projektowaniem wnętrz, przygotowuje filmiki dla społeczności i współpracuje przy cotygodniowych Bitwach Projektantów.

Wynajmij Monika
Projektant wnętrz

Natasha Frolova

Natasha ściśle współpracuje z zespołem badań i rozwoju, by mieć pewność, że platforma oferuje wartościowe treści i użyteczne funkcje dla społeczności użytkowników.

Ponadto zaangażowana jest w cotygodniowe Bitwy Projektantów, które pomagają użytkownikom Planner 5D poprawić umiejętność projektowania i rozwinąć wyobraźnię przestrzenną.

Wynajmij Natasha

Wnętrza przygotowane przez Radę Projektantów Planner 5D

Rada Projektantów Wnętrz – Planner 5D