Planner 5D
produktų konfigūratorius

Tai geriausias būdas vizualiai pristatyti ir parduoti savo klientams konfigūruojamus produktus.

Demonstruokite savo produktus tikroviškoje aplinkoje. Suteikite savo klientams galimybę naudotis jūsų katalogu!

Jei gaminate ar mažmenomis pardavinėjate sudėtingą ir konfigūruojamą įrangą, baldus, namų apyvokos prekes, plataus vartojimo prekes ar sveikatos priežiūros įrangą, „Planner 5D“ produktų konfigūratorius akimirksniu pagerins jūsų internetinę prekybą.

„Planner 5D“ vizualizacijos technologijos platformą naudoja dešimtys milijonų žmonių visame pasaulyje. Mūsų produktų konfigūratorius užtikrina neprilygstamą našumą ir suderinamumą, jį klientams labai paprasta naudoti ir perprasti. Konfigūratorius į jūsų žiniatinklio svetainę integruojamas keliais paprastais veiksmais.

Kaip „Planner 5D“ produktų konfigūratorius padeda jūsų verslui?

Suteikite galimybę savo klientams dirbti

Naudodamiesi jūsų žiniatinklio svetainėje esančiu vizualiosios konfigūracijos įrankiu, klientai jūsų produktą pritaikys pagal savo poreikius. Konfigūratoriaus funkcijos apima tiek paprastą baldų ir namų apyvokos prekių spalvų bei medžiagų pasirinkimą, tiek sudėtingas įrangos konfigūracijas, grindžiamas daugybe jūsų gamybos įrenginio taisyklių ir apribojimų.

Naudodamiesi produktų konfigūratoriumi taupysite savo pardavimo komandos laiką, o klientai džiaugsis puikiu pasirinkimu.

Integruokite į savo pardavimo galimybių sistemą

„Planner 5D“ produktų konfigūratorius gali automatiškai apskaičiuoti pritaikyto produkto kainą ir sklandžiai integruoti į pirkinių krepšelį, kad būtų užbaigtas internetinis užsakymas.

Norite parodyti, kaip atrodo jūsų produkto interjeras?
Toli ieškoti nereikės, nes „Planner 5D“ jums padės.

Mūsų paslaugomis galite naudotis daugelyje pramonės šakų

Biuro baldų konfigūracija

Virtuvės konfigūracija

Drabužių spintos konfigūracija

Medicininė saugojimo sistema

„Planner 5D“ produktų konfigūratorių galima pritaikyti daugelyje pramonės šakų. Dabar pasikalbėkite su mūsų pardavimo komanda!

Susisiekite su mumis

Produktų konfigūratoriaus funkcijos

Nerūpestingas požiūris

Mūsų pardavimo ir inžinierių komanda tiria jūsų poreikius ir padeda jums įgyvendinti projektą nuo pat pradžios iki integracijos proceso pabaigos.

Produktų modeliavimas

Mūsų 3D dizaineriai pritaikys jūsų esamus 3D modelius arba jūsų produktų serijai sukurs naujų.

Lengva integracija

Produktų konfigūratorių ir interjero redagavimo programą lengva pritaikyti ir įdėti į esamą žiniatinklio svetainę ar nukreipimo puslapį.

Balta etiketė

Mes padarysime taip, kad konfigūratorius atrodytų kaip neatskiriama jūsų žiniatinklio svetainės dalis, palaikanti jūsų prekių ženklų poreikius.

Sudėtingų loginių schemų palaikymas

Mes galime pritaikyti savo sprendimą bet kokiai jums reikalingai loginei schemai, kelioms konfigūracijoms bei nestandartiniam kainos / medžiagų apskaičiavimui palaikyti.

Pirkinių krepšelis ir ERP integracija

Produktų konfigūratorius į jūsų internetinį pirkinių krepšelį ir ERP sistemą integruojamas siunčiant pasirinktas specifikacijas, kurias jūsų pardavimo komanda ten galės rasti.

Tegul jūsų produktai jau dabar tampa išskirtiniai!

Mūsų pardavimo komanda gali jums pasiūlyti nemokamą „Planner 5D“ produktų konfigūratoriaus demonstracinę versiją ir paaiškinti, kuo šis įrankis bus naudingas jūsų pardavimo procesui bei produktų pateikčiai.

Suplanuokite demonstraciją

Error text
Error text
Error text
Įmonės dydis

Sėkmingai!

Jūsų pranešimas sėkmingai išsiųstas. Netrukus su jumis susisieksime.