Oprogramowanie online do planowania i projektowania łazienki

Oto zaawansowane narzędzie do projektowania wirtualnej łazienki.Dzięki niemu łatwo zaplanujesz, zaaranżujesz i zaprojektujesz wnętrzełazienki, by przygotowaćwygodną i funkcjonalną przestrzeń dla całej rodziny. Nie musisz robić pomiarów. Aplikacja zrobi je za Ciebie!
Oceny klientów

Masz jużdość starego rozkładu łazienki?

Nie jesteś w stanie wymyślić nic nowego? Brakuje Ci interaktywnego i nowoczesnego narzędzia do planowania łazienki? Z naszym specjalnym internetowym oprogramowaniem umożliwiającym szybkie i wygodne zaprojektowanie wirtualnej łazienki zapomnisz o wszelkich niewygodach. Rozpocznij planowanie wymarzonego wnętrza od jednego kliknięcia!

Nowoczesne oprogramowanie daje Ci szeroką gamę możliwości projektowania łazienki online, począwszy od przygotowania planu piętra, zmiany kształtu pomieszczenia lub wyboru konkretnego elementu w pokoju, po stworzenie profesjonalnego layoutu łazienki w trybie online w formacie 2D i 3D.

Dzięki tej aplikacji w Twoim codziennym życiu pojawi się powiew świeżości,niezależnie od tego w jakiej formie postanowisz ją zastosować. Przy pomocy narzędzia do projektowania łazienki z łatwością przygotujesz wszystko od zera, ale możesz też przerobić aktualny wygląd swojej internetowej łazienki. A byćmoże zainteresuje Cię możliwość wprowadzenia drobnych modyfikacji w istniejącym rozkładzie w 3D. Zawsze możesz po prostu stworzyć zupełnie nowy plan.

To wszystko jest możliwe i bardzo proste do zrealizowania z wykorzystaniem internetowego narzędzia do planowania łazienki.

Wielkie papierowe plany i niekończące się dyskusje z projektantem przestały być koniecznym elementem projektowania łazienki. Nie musisz się już całe godziny męczyć,żeby ustalić jak w końcu ma wyglądać upragniona łazienka w Twoim domu. Nowoczesne technologie pozwolą Ci zrobić to wszystko poprzez przesuwanie elementów na ekranie w ramach aplikacji online.

PROSTOTA

Jak działa narzędzie planowania?

Nasze trójwymiarowe narzędzie planowania łazienki online wyróżniasię na tle pozostałych ofert przede wszystkim prostotą użytkowania.Nawet osoby, które nie lubią się za bardzo z komputerami, nie będą miały problemu z przygotowaniem planu swojej łazienki. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję, która pomoże Ci zaplanować Twój własny przytulny kącik. W przykładzie omawiamy przygotowanie projektu od zera, ale wspomniane narzędzia można równie dobrze wykorzystać do przerobienia istniejącego projektu łazienki lub wprowadzenia drobnych poprawek.

1

Pierwsze kroki

Aby nadać kształt nowej, wymarzonej łazience, skorzystaj z narzędzia do przeciągania, które pozwoli Ci narysować plan piętra i wstawić ściany. Zawsze możesz zmienić rozmiar albo kształt pomieszczenia zmniejszając lub zwiększając przestrzeń poprzez przeciąganie linii do wybranej pozycji.

Na tym etapie należy też wybrać okna i drzwi wirtualnej łazienki. Znajdziesz je w specjalnej bibliotece elementów projektowych. Oznacza to, że narzędzie do planowania łazienki daje Ci możliwość stworzenia wymarzonej łazienki kilkoma kliknięciami! Nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności czy wiedzy.

2

Dalsze planowanie

W drugim kroku należałoby wybrać okna i drzwi, różne elementy, oświetlenie oraz wszystko to, co możesięprzydać w projekcie.

Je też znajdziesz w bibliotece. Wystarczy umieścić je na planie łazienki. Elementy projektu możesz pomniejszać, powiększać, przesuwać, usuwać i układać w taki sposób, by uzyskać wymarzoną przestrzeń!

3

Ostatnie szlify

W końcu możesz zmienić format swojej łazienki. Narzędzie do planowania łazienki umożliwia przełączenie się na widok 3D.

KREATYWNOŚĆ

Jak przygoto waćwymarzoną łazienkę

Wymyślenie inspirującego projektu stanowi niezłe wyzwanie. Jednak jeszcze trudniejsze jest planowanie struktury. Do uzyskania profesjonalnego efektu potrzeba specjalistycznego sprzętu. Ale z oprogramowaniem Planner 5D wszystko staje się zdecydowanie mniej straszne, bo dla Twojej wygody to my zajmujemy się wszelkimi kwestiami. To właśnie to odróżnia nasze narzędzie do planowania od pozostałych ofert na rynku.

Planner 5D to perfekcyjny system planowania. Nasze narzędzie do planowania łazienki wykorzystuje nowoczesną elektronikę, by znacznie ułatwić proces projektowania. Widaćto szczególnie dzięki możliwości planowania łazienki zarówno w 2D, jak i 3D.

Uzyskane wizualizacje wyglądają niezwykle realistycznie, a efekt ostateczny będzie praktycznie nie do odróżnienia od projektu.

Widok 2D jest niezbędnym etapem planowania wyglądu łazienki. Dobrze obrazuje przestrzeń i umożliwia odpowiednie ułożenie elementów. Dodatkowo, pomiary wykonywane są automatycznie, co pomaga uniknąć wpadek w trakcie projektowania. Trójwymiarowy widok łazienki pozwala zyskać wgląd w ostateczny wygląd projektu. Dzięki zastosowaniu wspomnianych metod, możesz porównać ze sobą różne wersje projektu łazienki i wybrać taką, która w danej chwili będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Pozostałe funkcje oferowane przez Planner 5D

Jakość

Planner 5D to idealna decyzja dla osób, które cenią sobie profesjonalizm i skuteczność platform do projektowania.

Dla każdego

Naszej firmie zależy na tym, żeby proces projektowania łazienki był dla Ciebie jak najprzyjemniejszy. Dlatego też korzystanie z naszej aplikacji jest łatwe i po prostu sprawia frajdę.

Szybkość

Do przygotowania idealnej przestrzeni łazienkowej potrzebny jest dostęp do rozwiniętych, ale jednocześnie prostych elementów.

Wygoda

Nasza firma gwarantuje, że od razu będziesz w stanie stworzyć łazienkę dla siebie, bez oczekiwania na załadowanie się programu lub wygenerowanie grafiki.

Wszystko czego potrzeba

Pomożemy Ci zrozumieć, że zaprojektowanie idealnej łazienki to coś, z czym jesteś w stanie sobie poradzić.

Interesuje Cię Planner 5D?

Nie wahaj się i dołącz do ogromnej społeczności projektantów!

OPINIE

Co mówią nasi użytkownicy?

To bardzo dobry program. Pomaga przygotować własny model 3D projektu architektonicznego.

Oliwier

Uwielbiam tę aplikację! Jest tyle opcji do wyboru (do dekoracji pomieszczenia i nie tylko)

Katarzyna

Prosta aplikacja. Nawet kompletnie zielona osoba przygotuje w niej ładne projekty. Jest też bardzo stabilna i rzadko się wykrzacza.

Creativeblox
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Często zadawane pytania

Czy wasza usługa umożliwia stworzenie łazienki za darmo?

Tak, usługa jest całkowicie bezpłatna.
Czy to było pomocne?

A co jeśli nie poradzę sobie z udostępnionymi narzędziami?

Zawsze możes zskontaktować się z naszą obsługą klienta. Chętnie pomożemy!
Czy to było pomocne?

Czy wasz projekt będzie podobny do efektu końcowego?

Będzie absolutnie identyczny. Nasze plany mają realistyczny wygląd.
Czy to było pomocne?

Jak stworzyć łazienkę?

Aby przygotować projekt łazienki, zapoznaj się ze szczegółowymi instrukcjami przedstawionymi powyżej.
Czy to było pomocne?
Masz jeszcze jakieś pytania? Nie wahaj się.

Odblokuj możliwości z Planner 5D

Planner 5D przygotowano z myślą o realizacji większości potrzeb i pragnień użytkowników.
SALON
Stwórz salon

Zaprojektuj dowolne wnętrze lub zewnętrze.

KUCHNIA
Zaprojektuj dowolny rodzaj kuchniy

Zwizualizuj swój pokój przy pomocy naszego narzędzia.

COKOLWIEK
Zaprojektuj dowolnączęść domu

Zwizualizuj swój pokój przy pomocy naszego narzędzia.