Automatinis baldų išdėstymas

Pažangi žmonių, o ne kompiuterių sukurta geriausių kambario dekoracijų galimybių sistema.

Gaukite išankstinę prieigą

Ką gali neuronų tinklas?

Įkvėpti

Jums nereikia galvoti, kur statyti baldus. Gaukite prieigą prie duomenų rinkinių su daugybe iš anksto parengtų projektų ir planų, turinčių įvairiausių interjero objektų bei elementų.

Pajausti

Specialiai sukurti neuronų tinklo algoritmai geba imituoti jūsų jausmus ir mąstyseną. Jie orientuoti į žmonių, o ne robotų sukurtus projektus.

Vizualizuoti

Galėsite realiuoju laiku vaikščioti po savo būsimąjį miegamąjį. Pažangios technologijos padės kurti buvimo pojūtį, o 3D modelius praturtins 2D vaizdais.

Tobulinti

Įdiegėme įvairių tipų mašinų mokymąsi. AFA funkcija atsižvelgia į daugybę veiksnių ir tobulina kiekvieną naują „Planner 5D“ sukurtą projektą.

Pasižiūrėkite, ką galite nuveikti naudodamiesi automatinio baldų išdėstymo funkcija

Sukurta su Planner5D

Kodėl naudoti automatinį baldų išdėstymą?

Daugiau kaip 57 mln. naudotojų visame pasaulyje

„Planner 5D“ didžiuojasi augančia naudotojų bendruomene, kuri per pastaruosius 6 metus įgyvendino daugiau kaip 200 mln. interjero projektų.

Pažangus mašinų mokymasis

Mes naudojame technologijas, kurios išmoko algoritmus pajausti ir mąstyti taip, kaip žmonės. Neuronų tinklas geba imituoti jūsų mintis ir prisitaikyti prie kintančių įvesties duomenų.

Kurkite bet kokios erdvės dizainąe

Kurkite bet kokio kambario interjerą realizuodami daugybę iš anksto parengtų dizaino idėjų. Sistema prisitaikys prie visų specifikacijų ir parametrų.

TIK NIEKO NEPRALEISKITE

Gaukite išankstinę prieigą

Paprašykite prieigos naudodami savo el. pašto adresą..

Įkelkite patalpų planą

Akimirksniu suskaitmeninkite savo patalpų planus naudodami intelektualųjį neuronų tinklą, suderinamą su bet kuriuo interjero projektu.

AR

Pasivaikščiokite
po savo
būsimąjį namą

Norėdami kurti bei atnaujinti patalpas virtualiai, išbandykite 3D baldų funkciją.