Automatyzowane rozmieszczanie mebli

Zaawansowany proces tworzenia najlepszych scen w pomieszczeniach, stworzony przez ludzi, a nie komputery.

Uzyskaj wczesny dostęp

Co potrafi sieć neuronowa?

Inspirować

Nie musisz zastanawiać się, gdzie umieścić meble. Uzyskaj dostęp do zbiorów danych zawierających nieskończoną ilość gotowych projektów i planów z różnymi przedmiotami i elementami wyposażenia wnętrz.

Czuć

Specjalnie zaprojektowane algorytmy sieci neuronowych są w stanie naśladować sposób, w jaki czujesz i myślisz. Rozpatrują projekty stworzone przez ludzi, a nie roboty.

Wizualizować

Możesz spacerować po swojej przyszłej sypialni w czasie rzeczywistym. Zaawansowane techniki pomagają stworzyć poczucie obecności i wzbogacić modele 3D o obrazy 2D.

Poprawiać

Wdrożyliśmy różne typy uczenia maszynowego. Funkcja AFA uwzględnia setki czynników i doskonali się z każdym nowym projektem utworzonym w Planner 5D.

Zobacz, co możesz zrobić za pomocą funkcji automatycznego rozmieszczania mebli

Wykonane w Planner5D

Dlaczego warto użyć zautomatyzowanego rozmieszczania mebli?

Ponad 57 mln użytkowników na całym świecie

Planner 5D szczyci się rosnącą społecznością użytkowników, którzy w ciągu ostatnich 6 lat wykonali ponad 200 milionów projektów wnętrz.

Zaawansowane uczenie maszynowea

Używamy technologii, które uczą się czuć i myśleć jak ludzie. Sieć neuronowa jest w stanie naśladować Twoje myśli i dostosowywać się do zmieniających się danych.

Projekt do każdej przestrzeni

Stwórz wnętrze każdego rodzaju pomieszczenia, korzystając z milionów gotowych pomysłów na projekty. System dostosuje się do wszystkich specyfikacji i parametrów.

NIE PRZEGAP NICZEGO

Uzyskaj wczesny dostęp

Zażądaj dostępu za pomocą adresu e-mail.

Prześlij plan piętra

Błyskawicznie digitalizuj plany pięter przy użyciu naszej inteligentnej sieci neuronowej. Zgodność z każdym projektem wnętrz.

AR

Przejdź się po
swoim przyszłym
domu

Przymierzaj meble w 3D, aby wirtualnie budować i remontować.